UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ludzie miejcie szacunek dla starszych osób to pewnie jest kogoś mama babcia i trzeba się cieszyć że w takim wieku wychodzi sobie z domu na spacer do sklepu... Dla osób w takim wieku trzeba się ukłonić przepuścić w kolejce ustąpić miejsca w tramwaju autobusie a zobaczycie jaki będziecie mieć fajny dzień. Szacunek dla drugiej osoby tym bardziej w takim wieku to jest najważniejsze. Dla Pani życzę dużo zdrowia ! I oby większość dożyła takiego wieku i była w stanie sama sobie wyjść z domu na spacer czy gdzie tam potrzebuje.