UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Az żal to czytać, najlepszym Prezydentem tego kraju byl Aleksander Kwaśniewski a najlepszą prezydentową Jolanta Kwaśniewska, potem to juz tylko równia pochyła! Taka para juz się nie powtórzy! Klasę, szyk, inteligencja !


Anuluj