49
03.03.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Latka lecą. Kto inny teraz nosi teczkę i robi za pachołka. Jak swego czasu Wilk usługiwał Krasulskiemu. Kazali startować na Prezydenta Elbląg to startował. Ław poselskich się doczekał. Młody ma ten sam cel. Na plecach starej gwardii wjechać na Wiejską. Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka. Tak będzie.
(2026.03.04)
Oczywiście Batyr dobiera sobie tylko pisowcom, no bo jakżeby inaczej budować jedna Polskę bez podziałów?
pacjentka (2026.03.04)

info

4  
  1
Naczelnym zadaniem dyplomacji jest realizacja „interesuNarodowego”. Tak było, jest i będzie. Świadczy o tym obowiązuje do dziś doktryna lorda Palmerstona: „Wielka Brytania nie ma wiecznych sojuszników, ani wiecznychWrogów; wieczne są tylko interesy Wielkiej Brytanii i obowiązek ich ochrony”. Jest też przykazanie Prymasa Tysiąclecia: „KażdyNaród pracuje przede wszystkim dla siebie, a nieszczęściem jest zajmowanie się całym światem kosztem własnejOjczyzny”. Tymczasem u nas nie tylko, jak ognia unikająSłów „polski interesNarodowy”. Nie tylko słowa te nie przechodzą im przez gardło, ale zamiast nich mamy pilnowanie cudzychInteresów kosztem własnych i przypadki działań przeciwkoInteresom własnegoPaństwa.
tyle (2026.03.04)
Wszyscy sobie do niego idzcie pisy. Nikt tu płakał nie będzie po Was.
(2026.03.04)

info

5  
  1
"Elbląg to jednak stan umysłu" - PIS to stan umysłu i to podle cwaniacki stan. Te pieniądze podobno wam się po prostu należą, no nie?
(2026.03.04)
@tyle - "Tymczasem u nas nie tylko, jak ognia unikająSłów „polski interesNarodowy”. " - TYLE kłamiesz. Słowo "Narodowy:, Pis zmienił w Oszukańczy i teraz z tym się kojarzy, wszystko co narodowe, PISom się należy, bo jak że inaczej. Tak uważacie. Co nie?
(2026.03.04)
W styczniu 2026 roku rząd Tuska zadłużył Polskę o kolejne 46 miliardów złotych.1,5 miliarda złotych dziennie i nie realizując żadnych większych inwestycji typu CPK czy elektrownia atomowa. Tacy nieudolni czy inna strategia.
bra (2026.03.04)
@bra - polexit a jak tam izera, ostrołęka prom itp
frodo (2026.03.04)
@bra - Kaczy rów to dopiero sukces ! 2 000 000 000 pln i jaka perspektywa ! Populizm i socjopatia zaapelują do społeczeństwa o intensyfikację wykorzystania tej wiekopomnej inwestycji przez kajakarzy i żeglarzy. Ogromny, choć ukryty potencjał, mają też rowery wodne...
GłębokaMyśl (2026.03.04)