UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Az żal to czytać, najlepszym Prezydentem tego kraju byl Aleksander Kwaśniewski a najlepszą prezydentową Jolanta Kwaśniewska, potem to juz tylko równia pochyła! Taka para juz się nie powtórzy! Klasę, szyk, inteligencja !