A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
posłuchajcie se Radka Pogody - dobrze gada.
@Ktoś mało ważny - Jakiego znowu smrodu ciemniaku? To nie jest jakieś tam ognisko. Japończycy dzięki spalarniom mają czyścutkie powietrze, tanią energię i czysty kraj.
Olsztyn to by dostał kasę nawet na budowę portu morskiego i platformy startowej dla wachadłowców.
była spalarnia to się straży najechało i ni ma spalarni
@bra - ruble od putina płyną strumieniem za te denne antypolskie komentarze? Dostajesz razem z innymi pis-trollami?
Powiem wprost: spalarnia na poziomie 50 tys. ton rocznie to jedna z najsensowniejszych inwestycji, jakie samorząd może teraz zrobić.
Daje realną ochronę przed rosnącymi karami unijnymi i opłatami środowiskowymi, jednocześnie produkuje prąd i ciepło.
Lokalna instalacja eliminuje drogie wożenie śmieci na setki kilometrów, a przy dzisiejszych dotacjach i „ujemnej” cenie za RDF zwrot przychodzi w rozsądnym czasie - to nie ideologia, to twarda ekonomia i zdrowy rozsądek.
Krótko: budować, bo dalej składować i płacić kary to po prostu głupota.
Pierwsza próba już była...
Bardziej pidzielce pokrzywdzeni
@bra - Tak jak każdy pisior
Specjaliści zobaczcie, jak działa wielka spalarnia w Kopenhadze. Może coś zrozumiecie.