50
26.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
posłuchajcie se Radka Pogody - dobrze gada.
2084 (2026.02.26)

info

5  
  3
@Ktoś mało ważny - Jakiego znowu smrodu ciemniaku? To nie jest jakieś tam ognisko. Japończycy dzięki spalarniom mają czyścutkie powietrze, tanią energię i czysty kraj.
(2026.02.26)
Olsztyn to by dostał kasę nawet na budowę portu morskiego i platformy startowej dla wachadłowców.
(2026.02.26)

info

12  
  2
była spalarnia to się straży najechało i ni ma spalarni
okoniowaty (2026.02.26)

info

5  
  4
@bra - ruble od putina płyną strumieniem za te denne antypolskie komentarze? Dostajesz razem z innymi pis-trollami?
(2026.02.26)
Powiem wprost: spalarnia na poziomie 50 tys. ton rocznie to jedna z najsensowniejszych inwestycji, jakie samorząd może teraz zrobić. Daje realną ochronę przed rosnącymi karami unijnymi i opłatami środowiskowymi, jednocześnie produkuje prąd i ciepło. Lokalna instalacja eliminuje drogie wożenie śmieci na setki kilometrów, a przy dzisiejszych dotacjach i „ujemnej” cenie za RDF zwrot przychodzi w rozsądnym czasie - to nie ideologia, to twarda ekonomia i zdrowy rozsądek. Krótko: budować, bo dalej składować i płacić kary to po prostu głupota.
Dr.inz? (2026.02.26)
Pierwsza próba już była...
(2026.02.26)

info

2  
  1
Bardziej pidzielce pokrzywdzeni
(2026.02.26)
@bra - Tak jak każdy pisior
(2026.02.26)
Specjaliści zobaczcie, jak działa wielka spalarnia w Kopenhadze. Może coś zrozumiecie.
(2026.02.26)

info

7  
  0