Wybrany wątek opinii

Niech ci radni bez radni spalarnię planują tam gdzie mieszkają, nie wyobrażam sobie większego smrodu itp.
Ktoś mało ważny (2026.02.26)
@Ktoś mało ważny - Jakiego znowu smrodu ciemniaku? To nie jest jakieś tam ognisko. Japończycy dzięki spalarniom mają czyścutkie powietrze, tanią energię i czysty kraj.
(2026.02.26)
@Ktoś mało ważny - I nic nie wiedzący!
(2026.03.10)
Powrót do komentarzy