Wybrany wątek opinii
Niech ci radni bez radni spalarnię planują tam gdzie mieszkają, nie wyobrażam sobie większego smrodu itp.
Do moderacji
Odpowiedz
20
32
@Ktoś mało ważny - Jakiego znowu smrodu ciemniaku? To nie jest jakieś tam ognisko. Japończycy dzięki spalarniom mają czyścutkie powietrze, tanią energię i czysty kraj.
Do moderacji
Odpowiedz
21
0
@Ktoś mało ważny - I nic nie wiedzący!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0