UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Powiem wprost: spalarnia na poziomie 50 tys. ton rocznie to jedna z najsensowniejszych inwestycji, jakie samorząd może teraz zrobić. Daje realną ochronę przed rosnącymi karami unijnymi i opłatami środowiskowymi, jednocześnie produkuje prąd i ciepło. Lokalna instalacja eliminuje drogie wożenie śmieci na setki kilometrów, a przy dzisiejszych dotacjach i „ujemnej” cenie za RDF zwrot przychodzi w rozsądnym czasie - to nie ideologia, to twarda ekonomia i zdrowy rozsądek. Krótko: budować, bo dalej składować i płacić kary to po prostu głupota.
Dr.inz?