UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Ktoś mało ważny - Jakiego znowu smrodu ciemniaku? To nie jest jakieś tam ognisko. Japończycy dzięki spalarniom mają czyścutkie powietrze, tanią energię i czysty kraj.
@Ktoś mało ważny - Jakiego znowu smrodu ciemniaku? To nie jest jakieś tam ognisko. Japończycy dzięki spalarniom mają czyścutkie powietrze, tanią energię i czysty kraj.