UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Połowa policjantów z Elbląga tak robi myślą że mają władzę i zastraszają ludzi ale tylko tych co sami się bronią bo przy mecenasie chodzą jak na szpilkach... tacy funkcjonariusze nie powinni pracować w służbach powinni leczyć się psychicznie.

Arek... G