UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bravo Bartek !!! Chciałeś dobrze i całą służba nagle prysła. Kto pracuje ten popełnia błędy i są na niego skargi ! Tak nas uczono w OP.
Dominik223@wp.pl
Bravo Bartek !!! Chciałeś dobrze i całą służba nagle prysła. Kto pracuje ten popełnia błędy i są na niego skargi ! Tak nas uczono w OP.
Dominik223@wp.pl