UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bravo Bartek !!! Chciałeś dobrze i całą służba nagle prysła. Kto pracuje ten popełnia błędy i są na niego skargi ! Tak nas uczono w OP.

Dominik223@wp.pl

Anuluj