Wybrany wątek opinii
Bardzo sprawiedliwy wyrok. Ten wyrok to też przestroga dla innych policjantów którzy myślą, że jak w filmach wszystko im wolno.
Do moderacji
Odpowiedz
58
22
@Spacerowicz - Nie jednemu uratował życie a wy teraz jedziecie po chłopaku ! Wstyd !!!
Do moderacji
Odpowiedz
4
6
@Dominik 223 - Drogi Dominiku - nie oceniam całego życia owego policjanta i ponieważ odszedł ze służby zapewne nabył praw emerytalnych i spokojnie może myśleć nad przyszłością - być może właśnie dlatego Sąd był tak łagodny - Pani Anna ten wątek pominęła a Komendant Miejski Policji powinien sprawę podsumować własnym w tej sprawie komunikatem. Być może na tej sprawie KM straciła dobrego oficera ze stratą dla Służby ale mom zdaniem dobry oficer tak się jednak nie zachowuje.... Kiedyś miąłem przyjemność posłuchać opowieści zony słynnego Pana P Stosować takich metod nie wolno właśnie dlatego że wchodzą w nawyk i niszczą życie prywatne Policjantów. Może powinien się odezwać związek zawodowy policnantów albi jego koledzy ? Może nasz nowy Prezydent jako eks kiboj powinien tego człowieka ułaskawić karę zamazać i być może powinien zostać Strażnikiem Miejskim ? Nie oceniam całokształtu ale ten jeden czyn - proponuje działanie. Jak dostanę dowody że warto mogę wystąpić o zamazanie kary. W poslce są setki niewinnie posadzonych z pomówienia i za to odpowiada w znaczenj mierze Polocja. Przykład śmierci śp, Oliwiera jest dowodem że zła policja to mordercy i to też trzeba sobie uświadomić Wstyd za takie zachowanie i dlatego pownno za nie przeprosić całe środowisko i każdy mundurowy. Nie wstydzę się potępiać takich zachowań wstydzę się natomiast za przestępców w mundurach i takich zamierzam tępić nadal.
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
@MariuszLewandowski-Fc - Mariuszu nie oceniaj, gdyby dal sie wylegitymowac to by żył
Do moderacji
Odpowiedz
1
3