UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Połowa policjantów z Elbląga tak robi myślą że mają władzę i zastraszają ludzi ale tylko tych co sami się bronią bo przy mecenasie chodzą jak na szpilkach... tacy funkcjonariusze nie powinni pracować w służbach powinni leczyć się psychicznie.

Arek... G

Anuluj