UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak kończą pseudo policjanci z Elbląga... powiem tak jest ich znacznie więcej i wymuszają zeznania na osobach przesłuchiwanych... tylko wszystko jest zamiatanie pod dywan.
Maniek. K
Tak kończą pseudo policjanci z Elbląga... powiem tak jest ich znacznie więcej i wymuszają zeznania na osobach przesłuchiwanych... tylko wszystko jest zamiatanie pod dywan.
Maniek. K