UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak kończą pseudo policjanci z Elbląga... powiem tak jest ich znacznie więcej i wymuszają zeznania na osobach przesłuchiwanych... tylko wszystko jest zamiatanie pod dywan.

Maniek. K

Anuluj