Wybrany wątek opinii

No generalnie wałek się nie udał. Winnych brak - co to za konsekwencje: "rozmowa dyscyplinująca"?
zenekspodsklepu (2026.02.23)
@zenekspodsklepu - Czyli sprawa zamieciona pod dywan. Za takie nieprawidłowości tylko rozmowa? Jak dyrektor nie radzi sobie w tak podstawowych kwestiach to jak zarządza departamentem?
ja1 (2026.02.24)
Powrót do komentarzy