Wybrany wątek opinii

"Nie znamy też całego składu osobowego komisji konkursowej" - to TAKIE TAJNE? jestem w pracy, musze się ukrywać. Czyli nawalę to nikt się nie dowie tylko reprymenda wewnętrza?... Takei zatajanie powoduje pytania i domysły typu: To musiał być ktoś znajomy albo ma inny powód aby ukrywać swoje dane w pracy na mocy ustawy. Ciekawe... Wstydzi się swojego błedu? Niestety, konsekwencje trzeba ponosić a skoro sprawa wyszła na jaw (bo to urząd, nie prywata, kazdy ma prawo wiedzieć) to ktoś się boi konsewkencji.. Zresztą, Elblag mały, to z czasem wyjdzie a i tak ktoś wie i przekaże... zwykły kowalski się może nie dowie ale w srodowisku wiedzą ha ha ha
(2026.02.23)
To jest przecież wygodne zamiatać pod dywan. Jakby nic się nie stało, złotówka nie została wydana na zadanie. Prawo Zamówień Publicznych, publiczne środki, a oceniają je tajniacy. Okazało by się kto kogo tam zaprosił, kto jest kim. Kto kogo popiera po godzinach. A na koniec okazuje się, że to takie proste poprowadzić to wszystko samemu siłami UM.
(2026.02.23)
Powrót do komentarzy