UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ktoś spoza urzędu jest w komisji konkursowej? Czy ja też z ulicy mogę być członkiem komisji, czy trzeba mieć specjalne zasługi?


Anuluj