UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
@Duch referendalny - No to ładnie dzisiaj przedawkowałeś leki. Ale nóżkami przebieracie do tego koryta. Tylko że Wy z tego koryta zeżrecie, a nic miasto nie zyska, tak jak nie zyskało za słusznie minionych czasów, kiedy mieliście w ministerstwach swoich ludzi, uzurpatorów do fotela prezydenta miasta. Jak na razie to najlepsza ekipa rządząca miastem. Dalsze nowe inwestycje, rozwój portu, komunikacji, szkolnictwa, sportu i wiele innych plusów. A jeśli powodem do dymisji czy referendum mają być błędy pracownika urzędu (bez konsekwencji negatywnych dla budżetu), albo dziury w drogach po zimie, to podpis pod takim referendum złożyć może tylko wypełniony ogólną nienawiścią ubezwłasnowolniony przeciwnik tego miasta. Sam skowyt o referendum nie wystarczy.
pozytywny-elblążanin