UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Młodzi w większości wyjeżdżają z Elbląga za dobrą pracą do większych aglomeracji lub za granicę, ale jest jeszcze trochę chętnych do pracy chyba emerytów - fachowców w różnych dziedzinach.


Anuluj