UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jeśli aplikuje do takiej pracy, gdzie poszukiwany jest baletmistrz, to oczywiście tak. Analogicznie, jeśli poszukuję się kogoś z mocnym doświadczeniem handlowym, to liczę się z tym, że osoba ta się ceni. Odpiszę Ci jeszcze, że na całe szczęście żyjemy w czasach gdzie pracownik często dyktuje warunki, a tym bardziej mając doświadczenie nie musi się godzić na ochłapy, to juz jest problem pracodawcy.