UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A wiecie dlaczego te 50-100 zł brutto jest tak bardzo nie na rękę dyrekcji ? Tu nie rozchodzi się o kwotę tylko te magiczne 9.6%. strajkuje około 230 osób z 700.Praktycznie wszystkie osoby strajkujące to pracownicy z maszyn. No i osoby z innych stanowisk za co im chwała. Ci zarabiają po wielu latach pracy około 8000-9000 brutto+ czym bliżej emerytury. Średnia zakładowa to około 14000 brutto. Tu nie chodzi o fizycznych tylko o to że oni bardzo stracą na pracownikach co bardzo nadrabiają swoją wypłata i to oni zgarną najwieksze podwyżki. Trzeźwo myśląc to fizyczni zaniżają wyplaty chociaż są filarem produkcji. Ciekawie tam się dzieje na tych stanowiskach powyżej średniej wypłaty.
Trup wyglądający z szafy