A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Ferdek.Schichau - A odlewnia to co? Dzisiaj byla jutro nie bylo? Jak bylo z browarem w braniewie?
@Ferdek.Schichau - Widac ze nie pracujesz tam, zdradze Ci tajemnice osoby na a20 maja 6300 brutto😂
Złożyłem aplikację na operatora cnc i co? Pomimo wyższego wykształcenia odwalili mnie. Profil nie inżynierski co prawda ale do wciskania przycisku co godzinę to i magister ekonomii by się nadał
@Zatrudnimy nowych strajkujący - „Tak jak Pampers, kiedy szedł, to było tylko: ‘Załóż okulary’, jakby nic więcej nie umiał powiedzieć. ”
@Zatrudnimy nowych strajkujący - Pampers dalej robi tylko po cichaczu. Wpisz sobie w mailu to zobaczysz jakie ma teraz stanowisko
A mówią na tych rozmowach że praca jest na jakieś 2-3 lata ? Tam już raz zwolniono pracowników "bo nie ma roboty" a potem do nich wydzwaniali. Mówią o systemie pracy 12 godzinnym bądź 8 godzinnym do którego mogą "zmusić" ? I rób tak 8 dni z rzędu zakończ to nockami i miej półtora dnia wolnego jak się wyśpisz i zabawa zaczyna się od nowa. A jak dostaniesz jednak 2.5 dnia wolnego to jeszcze będziesz namawiany aby jednak zrobić nadgodziny :)
Na chwilę obecną tak się pozmieniało że rzadko która maszyna jest w posiadaniu GE. Taka furtka do szybkiego wyjścia ?
A po co zatrudniać przecież już planują aby jednak jedna osoba obsługiwała całą linię i aby była łatwo zastępowalna przez ludzi z ulicy.
A po co zatrudniać ? Wystarczy jak liderzy na A24 zaczną pracować na maszynach tak jak liderzy na innych wydziałach :)
No wybacz, ale jeśli masz solidne doświadczenie w handlu i zakupach, a Tobie oferują etat dyspozytora, za który płaca ociera się za najniższą, to chyba gruba przesada? Każdy wie jak wyglądała zawsze praca dyspozytora na fabryce, narada i czesanie, dużo stresu, psie pieniądze.. dlatego jest tyle ofert, a nie ma ludzi, a jeśli ktos się załapie, to szybko się zwolni.. ludzie wolą pracować w małych, elbląskich firmach, u podwykonawców, bo mają tam lepsze pensje i warunki.