UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No wybacz, ale jeśli masz solidne doświadczenie w handlu i zakupach, a Tobie oferują etat dyspozytora, za który płaca ociera się za najniższą, to chyba gruba przesada? Każdy wie jak wyglądała zawsze praca dyspozytora na fabryce, narada i czesanie, dużo stresu, psie pieniądze.. dlatego jest tyle ofert, a nie ma ludzi, a jeśli ktos się załapie, to szybko się zwolni.. ludzie wolą pracować w małych, elbląskich firmach, u podwykonawców, bo mają tam lepsze pensje i warunki.