UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A po co zatrudniać ? Wystarczy jak liderzy na A24 zaczną pracować na maszynach tak jak liderzy na innych wydziałach :)
Przodownik pracy
A po co zatrudniać ? Wystarczy jak liderzy na A24 zaczną pracować na maszynach tak jak liderzy na innych wydziałach :)
Przodownik pracy