UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A po co zatrudniać ? Wystarczy jak liderzy na A24 zaczną pracować na maszynach tak jak liderzy na innych wydziałach :)

Przodownik pracy

Anuluj