UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Złożyłem aplikację na operatora cnc i co? Pomimo wyższego wykształcenia odwalili mnie. Profil nie inżynierski co prawda ale do wciskania przycisku co godzinę to i magister ekonomii by się nadał
Mimimi
Złożyłem aplikację na operatora cnc i co? Pomimo wyższego wykształcenia odwalili mnie. Profil nie inżynierski co prawda ale do wciskania przycisku co godzinę to i magister ekonomii by się nadał
Mimimi