UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Złożyłem aplikację na operatora cnc i co? Pomimo wyższego wykształcenia odwalili mnie. Profil nie inżynierski co prawda ale do wciskania przycisku co godzinę to i magister ekonomii by się nadał

Mimimi

Anuluj