UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A mówią na tych rozmowach że praca jest na jakieś 2-3 lata ? Tam już raz zwolniono pracowników "bo nie ma roboty" a potem do nich wydzwaniali. Mówią o systemie pracy 12 godzinnym bądź 8 godzinnym do którego mogą "zmusić" ? I rób tak 8 dni z rzędu zakończ to nockami i miej półtora dnia wolnego jak się wyśpisz i zabawa zaczyna się od nowa. A jak dostaniesz jednak 2.5 dnia wolnego to jeszcze będziesz namawiany aby jednak zrobić nadgodziny :)

4brygada