65
20.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Kibol z wami....
(2026.02.20)

info

3  
  4
Pewnie Tusk sprawił, że nie zdobyłeś dobrego wykształcenia, kwalifikacji zawodowych, oj oj niedobry ten Tusk.
(2026.02.20)
Ja bym wam jeszcze 800+ zabrał !
(2026.02.20)
Jaszcze trochę a tych bezdomnych będzie przybywało z dnia na dzień. Bezrobocie coraz szybciej rośnie a o pracę w Elblągu coraz trudniej, nawet za tą najniższą krajową. A obecnie rządzą dopiero ponad dwa lata... Zaraz zabraknie piniędzy na utrzymanie armii i zacznie się to co już było, czyli likwidację jednostek wojskowych ???
(2026.02.20)
nie prawda, wielu bezrobotnych bezdomnych którzy nie kapryszą i nie maja wielkich ambicji znajdą pracę, bo fizycznej jest od groma, wysatrczy nie pić i być sumiennym ale to niektórzy mają problem. Kiedys wywalem smieci, a tam grzebie w nich młody dość chłopak, spytałem się cyz nie chce pracować bo u mnie w pracy szukają a on do niego: pewnie bym chciał ale jestem alkoholiokiem i zaraz mnie zwolnią... cóż... wybrał już swój los, nie chce się leczyć, woli chlać i zbierać zło.. wybrał sam dno... ok kazdy zyje i umie jak chce, a pracy w elblagu masa: stolarnie - wezmą każdego nawet na pomocnika za 4 koła to źle dla bezdomnego bez ambicji? a tekasę może mieszakć i w lecie aby tylko miał się gdzie umyć i byl punktualny, zarobi i przezyke, wystarczy wejśc na ogłoszenia portela i pracy masa, przyznam, że godnej pracy wg mnie nie ma ale byle jaka za 3600-4 koła jest i to od ręki ale trzeba chcieć ale lepiej zbieram smieci, puszki nawet przez mlodych widze to jak wywalam smieci.. ludzie już godnosci nie mają...
(2026.02.20)

info

4  
  2
Co za bzdura. Jak ktoś ma więcej oleju w głowie i nie wali używek, to przeżyje. Można też wyjechać gdziekolwiek. Ale najlepiej jest usiąść, zacząć pić i ćpać, narzekać.
(2026.02.20)
Kto tak potrafi zryć beret? Po co wypisywać takie brednie?
(2026.02.20)
Co ty wiesz człowieku, jakie ukryte konta obecna władza pustkę uczyniła z waszego mózgu, karmi was telewizja upiornymi słowami a wy jak bezmózgów tylko przytakuje cię, obudźcie się z tej ciemności i myślcie o Polsce, bo Tusk prowadzi do jej rozbioru, czy chcecie żyć pod jarzmem obcego, 120 lat była Polska pod rozbiorami, czy chcecie wyrobnikami być bez własnych decyzji i rządzenia, suwerenności, obudźcie się w końcu i przetrzyjcie oczy aby nie było za późno
(2026.02.20)
Elblongom nie przetłumaczysz, oni wiedzą lepiej i mają jak mają
(2026.02.20)
@Netkot - Netkot widać poziom twego umysłu, a tusowskie wiadomości właśnie taki stan twojego umysłu kształtuje, a prezydent Nawrocki już na początku swojej kadencji wniósł ustawę odnośnie cen energii ale przecież rząd Tuska odłożył ja do zamrażarki, zajmuje się bezpodstawnymi zarzutami byłym ministrom. a nie gospodarka państwa, fazy do upadłości naszego narodu, a Polacy takiego pokroju jak ty nadal nic nie rozumieją, bo właśnie bezrozumnymi łatwiej jest rządzić i manipulowac
(2026.02.20)