A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Pewnie Tusk sprawił, że nie zdobyłeś dobrego wykształcenia, kwalifikacji zawodowych, oj oj niedobry ten Tusk.
Ja bym wam jeszcze 800+ zabrał !
Jaszcze trochę a tych bezdomnych będzie przybywało z dnia na dzień. Bezrobocie coraz szybciej rośnie a o pracę w Elblągu coraz trudniej, nawet za tą najniższą krajową. A obecnie rządzą dopiero ponad dwa lata... Zaraz zabraknie piniędzy na utrzymanie armii i zacznie się to co już było, czyli likwidację jednostek wojskowych ???
nie prawda, wielu bezrobotnych bezdomnych którzy nie kapryszą i nie maja wielkich ambicji znajdą pracę, bo fizycznej jest od groma, wysatrczy nie pić i być sumiennym ale to niektórzy mają problem. Kiedys wywalem smieci, a tam grzebie w nich młody dość chłopak, spytałem się cyz nie chce pracować bo u mnie w pracy szukają a on do niego: pewnie bym chciał ale jestem alkoholiokiem i zaraz mnie zwolnią... cóż... wybrał już swój los, nie chce się leczyć, woli chlać i zbierać zło.. wybrał sam dno... ok kazdy zyje i umie jak chce, a pracy w elblagu masa: stolarnie - wezmą każdego nawet na pomocnika za 4 koła to źle dla bezdomnego bez ambicji? a tekasę może mieszakć i w lecie aby tylko miał się gdzie umyć i byl punktualny, zarobi i przezyke, wystarczy wejśc na ogłoszenia portela i pracy masa, przyznam, że godnej pracy wg mnie nie ma ale byle jaka za 3600-4 koła jest i to od ręki ale trzeba chcieć ale lepiej zbieram smieci, puszki nawet przez mlodych widze to jak wywalam smieci.. ludzie już godnosci nie mają...
Co za bzdura. Jak ktoś ma więcej oleju w głowie i nie wali używek, to przeżyje. Można też wyjechać gdziekolwiek. Ale najlepiej jest usiąść, zacząć pić i ćpać, narzekać.
Kto tak potrafi zryć beret? Po co wypisywać takie brednie?
Co ty wiesz człowieku, jakie ukryte konta obecna władza pustkę uczyniła z waszego mózgu, karmi was telewizja upiornymi słowami a wy jak bezmózgów tylko przytakuje cię, obudźcie się z tej ciemności i myślcie o Polsce, bo Tusk prowadzi do jej rozbioru, czy chcecie żyć pod jarzmem obcego, 120 lat była Polska pod rozbiorami, czy chcecie wyrobnikami być bez własnych decyzji i rządzenia, suwerenności, obudźcie się w końcu i przetrzyjcie oczy aby nie było za późno
Elblongom nie przetłumaczysz, oni wiedzą lepiej i mają jak mają
@Netkot - Netkot widać poziom twego umysłu, a tusowskie wiadomości właśnie taki stan twojego umysłu kształtuje, a prezydent Nawrocki już na początku swojej kadencji wniósł ustawę odnośnie cen energii ale przecież rząd Tuska odłożył ja do zamrażarki, zajmuje się bezpodstawnymi zarzutami byłym ministrom. a nie gospodarka państwa, fazy do upadłości naszego narodu, a Polacy takiego pokroju jak ty nadal nic nie rozumieją, bo właśnie bezrozumnymi łatwiej jest rządzić i manipulowac