UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nie prawda, wielu bezrobotnych bezdomnych którzy nie kapryszą i nie maja wielkich ambicji znajdą pracę, bo fizycznej jest od groma, wysatrczy nie pić i być sumiennym ale to niektórzy mają problem. Kiedys wywalem smieci, a tam grzebie w nich młody dość chłopak, spytałem się cyz nie chce pracować bo u mnie w pracy szukają a on do niego: pewnie bym chciał ale jestem alkoholiokiem i zaraz mnie zwolnią... cóż... wybrał już swój los, nie chce się leczyć, woli chlać i zbierać zło.. wybrał sam dno... ok kazdy zyje i umie jak chce, a pracy w elblagu masa: stolarnie - wezmą każdego nawet na pomocnika za 4 koła to źle dla bezdomnego bez ambicji? a tekasę może mieszakć i w lecie aby tylko miał się gdzie umyć i byl punktualny, zarobi i przezyke, wystarczy wejśc na ogłoszenia portela i pracy masa, przyznam, że godnej pracy wg mnie nie ma ale byle jaka za 3600-4 koła jest i to od ręki ale trzeba chcieć ale lepiej zbieram smieci, puszki nawet przez mlodych widze to jak wywalam smieci.. ludzie już godnosci nie mają...