UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co za bzdura. Jak ktoś ma więcej oleju w głowie i nie wali używek, to przeżyje. Można też wyjechać gdziekolwiek. Ale najlepiej jest usiąść, zacząć pić i ćpać, narzekać.


Anuluj