UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co za bzdura. Jak ktoś ma więcej oleju w głowie i nie wali używek, to przeżyje. Można też wyjechać gdziekolwiek. Ale najlepiej jest usiąść, zacząć pić i ćpać, narzekać.
Co za bzdura. Jak ktoś ma więcej oleju w głowie i nie wali używek, to przeżyje. Można też wyjechać gdziekolwiek. Ale najlepiej jest usiąść, zacząć pić i ćpać, narzekać.