Wybrany wątek opinii
Partia PIS, co daje wyborcom oczywiście nie swoje pieniądze, tylko uczciwie pracujących w tym kraju, pewnie im obieca złote góry
Do moderacji
Odpowiedz
15
42
Jaszcze trochę a tych bezdomnych będzie przybywało z dnia na dzień. Bezrobocie coraz szybciej rośnie a o pracę w Elblągu coraz trudniej, nawet za tą najniższą krajową. A obecnie rządzą dopiero ponad dwa lata... Zaraz zabraknie piniędzy na utrzymanie armii i zacznie się to co już było, czyli likwidację jednostek wojskowych ???
Do moderacji
Odpowiedz
7
5
Co za bzdura. Jak ktoś ma więcej oleju w głowie i nie wali używek, to przeżyje. Można też wyjechać gdziekolwiek. Ale najlepiej jest usiąść, zacząć pić i ćpać, narzekać.
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
Kto tak potrafi zryć beret? Po co wypisywać takie brednie?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
A koalicja nierządu oddaje wyborcom swoje uczciwie zarobione pieniądze. A gdzie 100 konkretów. Brednie
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
PiS nie rządzie od ponad dwóch lat, a bezrobocie i bezdomność wśród młodych rośnie teraz. Uśmiechnijcie się brygada! Macie to czego chcieliście.
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
"Partia PIS, co daje wyborcom " - chyba zamrożony byłeś albo nie zadbałeś o swój beret przed zryciem.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0