Wybrany wątek opinii

Partia PIS, co daje wyborcom oczywiście nie swoje pieniądze, tylko uczciwie pracujących w tym kraju, pewnie im obieca złote góry
(2026.02.20)
Jaszcze trochę a tych bezdomnych będzie przybywało z dnia na dzień. Bezrobocie coraz szybciej rośnie a o pracę w Elblągu coraz trudniej, nawet za tą najniższą krajową. A obecnie rządzą dopiero ponad dwa lata... Zaraz zabraknie piniędzy na utrzymanie armii i zacznie się to co już było, czyli likwidację jednostek wojskowych ???
(2026.02.20)
Co za bzdura. Jak ktoś ma więcej oleju w głowie i nie wali używek, to przeżyje. Można też wyjechać gdziekolwiek. Ale najlepiej jest usiąść, zacząć pić i ćpać, narzekać.
(2026.02.20)
Kto tak potrafi zryć beret? Po co wypisywać takie brednie?
(2026.02.20)
A koalicja nierządu oddaje wyborcom swoje uczciwie zarobione pieniądze. A gdzie 100 konkretów. Brednie
bra (2026.02.21)
PiS nie rządzie od ponad dwóch lat, a bezrobocie i bezdomność wśród młodych rośnie teraz. Uśmiechnijcie się brygada! Macie to czego chcieliście.
Skarebeusz (2026.02.21)
"Partia PIS, co daje wyborcom " - chyba zamrożony byłeś albo nie zadbałeś o swój beret przed zryciem.
(2026.02.22)
Powrót do komentarzy