UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jaszcze trochę a tych bezdomnych będzie przybywało z dnia na dzień. Bezrobocie coraz szybciej rośnie a o pracę w Elblągu coraz trudniej, nawet za tą najniższą krajową. A obecnie rządzą dopiero ponad dwa lata... Zaraz zabraknie piniędzy na utrzymanie armii i zacznie się to co już było, czyli likwidację jednostek wojskowych ???