65
20.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Czytając komentarze zwolenników prawicy łatwo wyjaśnić dlaczego prawica przegrywa w Elblągu. Nikt normalny nie chce dołączyć do tej grupy zwolenników prawicy z IQ średnio rozgarniętej małpy. Wstyd przed rodziną i znajomymi.
(2026.02.20)

info

2  
  4
Nigdy faszystowskich rzadów
Skorpion (2026.02.20)
Gdzie jest mój komentarz? Wolność słowa i demokracja? Nie u was.
(2026.02.20)

info

3  
  0
Policja gnębi młodzież na każdym kroku a póżniej bezdomność, brak urodzeń, ucieczki z kraju.
(2026.02.21)

info

1  
  3
Aktualna zadłuża niebezpiecznie Polskę. Już KE ostrzega, że grozi nam wariant grecki. Tak pod rozwagę. Tusk nie potrafił i nie potrafi rządzić, chyba, że w interesie Niemiec.
bra (2026.02.21)
Ty a przez dwa lata kto zrobił kilkakrotnie większy dług, niż PIS przez 8 lat.
bra (2026.02.21)
A koalicja nierządu oddaje wyborcom swoje uczciwie zarobione pieniądze. A gdzie 100 konkretów. Brednie
bra (2026.02.21)
Tyle osób, to chyba coś mądrego uradzili.
bra (2026.02.21)

info

0  
  2
"Tyle osób, to chyba coś mądrego uradzili. " He he. Nie rozśmieszać ludzi !
(2026.02.21)

info

1  
  1
PiS nie rządzie od ponad dwóch lat, a bezrobocie i bezdomność wśród młodych rośnie teraz. Uśmiechnijcie się brygada! Macie to czego chcieliście.
Skarebeusz (2026.02.21)