UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jaszcze trochę a tych bezdomnych będzie przybywało z dnia na dzień. Bezrobocie coraz szybciej rośnie a o pracę w Elblągu coraz trudniej, nawet za tą najniższą krajową. A obecnie rządzą dopiero ponad dwa lata... Zaraz zabraknie piniędzy na utrzymanie armii i zacznie się to co już było, czyli likwidację jednostek wojskowych ???