UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@mieszkaniec12345 - No chyba po to budowaliście domy, by mieć to w obrębie własnego ogrodzenia ??? A nie wyciągać pieniądze od plebsu z bloków.

Jegomość

Anuluj