UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@mieszkaniec12345 - No chyba po to budowaliście domy, by mieć to w obrębie własnego ogrodzenia ??? A nie wyciągać pieniądze od plebsu z bloków.
Jegomość
@mieszkaniec12345 - No chyba po to budowaliście domy, by mieć to w obrębie własnego ogrodzenia ??? A nie wyciągać pieniądze od plebsu z bloków.
Jegomość