58
11.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Oczywiście, że jest wolność wypowiedzi - wolno ci mówić wszystko dopóki nam się to podoba; o)
(2026.02.11)
Radni to nie pępek świata, wielu WIELU elblazań prywatnie robiło, robi i będzie robić wiele dobrego w różnych dziedzinach i onich powinno się pisać a nie o urzednikach którzy mają prościej zrobić cokolwiek bo za nic nie płaca, mają wszystko pod nosem, za urzedowe robią a nie prywatnie, więc co to za sukces jak wszystko mają podane na tacy? A prywaciarz ma 100% zysku i strat, a państwowy nawet jak nic nie zyska to nei straci bo nei jego, wiec nie płacz że o jakichś radnych nie napisano, widać nie zasługuja...
(2026.02.11)
Przekleństwa istnieją w każdym języku, czyli są ludzkości do czegoś potrzebne. Język ma wyrażać emocje. Była emocja, był język. Dosadność w tym przypadku uzasadniona.
Ewa Doe (2026.02.12)
nareszcie moze soś się w końcu zmienido tej pory w Elblagu był totalny brak poszanowania prawa nie egzekwowanie znaków drogowych przy aprobacie policji wolna amerykanka
(2026.02.12)

info

0  
  0
"Od tasowania asów nie przybywa. "
viki (2026.02.12)

info

2  
  0
Czarzasty to symbol zmian tuska... I tak w całym kraju już nie udają i bezwstydnie stare komuchy i ich potomstwo wyciągają łapy po władzę. Byli esbecy i ich rodziny odżyły. W policji też? I stąd prowokacje, rotacje na stołkach i wciąż więcej tych obrzydliwych ludzi wyłazi z norek. A czarzasty i tusk to symbol tego co się dzieje.... Oczywiście moim zdaniem laika i przedstawiciela Polskiej Uczciwej Biedy....
(2026.02.12)

info

3  
  0
A po pagonach widzę komisarz.
(2026.02.12)

info

1  
  0
@Kqrkek8382 - Zawsze może się przenieść jak jaj nie pasuje. Patrolówka pochłonie wszystkich.
(2026.02.12)
Ta jak sra!
(2026.02.12)
Byli, ale nie pewni.
Erich (2026.02.12)