UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Radni to nie pępek świata, wielu WIELU elblazań prywatnie robiło, robi i będzie robić wiele dobrego w różnych dziedzinach i onich powinno się pisać a nie o urzednikach którzy mają prościej zrobić cokolwiek bo za nic nie płaca, mają wszystko pod nosem, za urzedowe robią a nie prywatnie, więc co to za sukces jak wszystko mają podane na tacy? A prywaciarz ma 100% zysku i strat, a państwowy nawet jak nic nie zyska to nei straci bo nei jego, wiec nie płacz że o jakichś radnych nie napisano, widać nie zasługuja...