58
11.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
No taki niewielki ale utyty! Wcześniej w OP KSP był też taki wielki dowódcza, Ciekawe jak egzaminy sprawnościowe zaliczy, chyba, że kjomendany nie musi!
Erich (2026.02.12)
No co zadzwońcie po Rosoła, nagra filmik i pójdzie w media! No co innego ? Przewodniczący Rady miejskiej w Tolkmicku da rad e! Jiuż 6 policjantów powiózł, swoim filmikiem!
Erich (2026.02.12)
@abcdefg - Aja myślę że kierownika dzielnicowych z jego parlamentarnym jnęzykiem powinni przenieść do wykroczeń, albo dochodzeniówki. Tam palić w piecu nie musi, niech się wykarze realną pracą!
Erich (2026.02.12)
@bra - Serio on ma kolegów? A jak kazał sprząstać radiowozy, to Qufa co też za to państwo płaci policjantom? a jak sam ma w piecu napalić to ajwaj. Nie pasuje niech się zwolni! Będzie inny kierownik co napali. A on niech Radzie Miejskiej przewodniczy polityk lokalny!
Erich (2026.02.12)
A stary nagrywał?
Erich (2026.02.12)
A kto kartofle w polu obrobi?
Erich (2026.02.12)
@abcdefg - NO bo nie wiadomo o co chodzi, więc przy okazji wydzyścimy nie sprzyjających nm komediantów. Jak w teatrze
Erich (2026.02.12)
@abcdefg - Bo się rosołowi nie chce palić. Bo on jest komendasnt i ma wyjebane,
Erich (2026.02.12)