Wybrany wątek opinii
W who is who przedstawiacie osoby znane jeszcze z niczego, pomijacie celowo lub z przypadkiem wielu byłych radnych kilku kadencji, którzy jeszcze coś robili,
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
Radni to nie pępek świata, wielu WIELU elblazań prywatnie robiło, robi i będzie robić wiele dobrego w różnych dziedzinach i onich powinno się pisać a nie o urzednikach którzy mają prościej zrobić cokolwiek bo za nic nie płaca, mają wszystko pod nosem, za urzedowe robią a nie prywatnie, więc co to za sukces jak wszystko mają podane na tacy? A prywaciarz ma 100% zysku i strat, a państwowy nawet jak nic nie zyska to nei straci bo nei jego, wiec nie płacz że o jakichś radnych nie napisano, widać nie zasługuja...
Do moderacji
Odpowiedz
2
1