UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nareszcie moze soś się w końcu zmienido tej pory w Elblagu był totalny brak poszanowania prawa nie egzekwowanie znaków drogowych przy aprobacie policji wolna amerykanka
nareszcie moze soś się w końcu zmienido tej pory w Elblagu był totalny brak poszanowania prawa nie egzekwowanie znaków drogowych przy aprobacie policji wolna amerykanka