UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nareszcie moze soś się w końcu zmienido tej pory w Elblagu był totalny brak poszanowania prawa nie egzekwowanie znaków drogowych przy aprobacie policji wolna amerykanka


Anuluj