UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zabrakło sprzątaczki, ale została miotła... a ta jak pięknie wymiata, wszystkch zaspanych w komendach, tego nie było przez lata, podobnie będzię w urzędach, tyłki ktoś mocno zaspawał, stołkow nie da się ruszyć, szefunio tylko udawał, gdy śnieżek zaczął nam pruszyć, że ciepło jest w pododdziałach, jest komu sypać do pieca, lecz filmik puścili, na łamach, I nie zła teraz jest checa.
Bo główki ładnie polecą