UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zabrakło sprzątaczki, ale została miotła... a ta jak pięknie wymiata, wszystkch zaspanych w komendach, tego nie było przez lata, podobnie będzię w urzędach, tyłki ktoś mocno zaspawał, stołkow nie da się ruszyć, szefunio tylko udawał, gdy śnieżek zaczął nam pruszyć, że ciepło jest w pododdziałach, jest komu sypać do pieca, lecz filmik puścili, na łamach, I nie zła teraz jest checa.

Bo główki ładnie polecą