122
09.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Vivat tusk. Wiwat postkomuna. Vivat bieda. Vivat wszystkie plagi.
(2026.02.11)

info

3  
  3
Chcieliscie Tuska to macie.....
robol (2026.02.11)

info

3  
  3
Szukam rąk do pracy. Jakie bezrobocie?
(2026.02.11)

info

1  
  1
@robol - Wyborcy pis pracę tracą, ciekawe dlaczego, kto wie?
(2026.02.11)
Wiwat pisowskie socjale, wiwat życie za głosowanie, wiwat. Ooo nie chcą mi płacić, o jejku, przecież głosowałem na pis.
(2026.02.11)
Bezrobocie może i jest ale chętnych do pracy też brakuje.... Wolą zostać w domu niż.... (i tutaj zacytuję kandydata do pracy)... " pracować za 5 tyś. zł" albo kolejny cytat.. "za piątkę to mi się nie opłaca wstawać"
tobyłemja (2026.02.11)

info

0  
  1
nie bredż, za 5 koła to kazdy ci pójdzie, więc nie siej bezsensownych wiadomości widać nie masz co robic
(2026.02.11)

info

1  
  0
Robić grupę na łeb i do ochrony. Tam czekają z otwartymi ramionami.
Oenduei (2026.02.12)

info

0  
  0
Może być więcej bezrobotnych jak pewna firma się rozwali z powodu odejścia części specjalistów do wojsk terytorialnych gdzie płacą więcej niż w tej firmie
Franciszek321 (2026.02.13)

info

1  
  0
Napisane w sedno, są tylko prace za małe pieniądze w najgorszych warunkach, res?tą tylko po znajomości
(2026.02.14)