A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Vivat tusk. Wiwat postkomuna. Vivat bieda. Vivat wszystkie plagi.
Chcieliscie Tuska to macie.....
Szukam rąk do pracy. Jakie bezrobocie?
@robol - Wyborcy pis pracę tracą, ciekawe dlaczego, kto wie?
Wiwat pisowskie socjale, wiwat życie za głosowanie, wiwat. Ooo nie chcą mi płacić, o jejku, przecież głosowałem na pis.
Bezrobocie może i jest ale chętnych do pracy też brakuje.... Wolą zostać w domu niż.... (i tutaj zacytuję kandydata do pracy)... " pracować za 5 tyś. zł" albo kolejny cytat.. "za piątkę to mi się nie opłaca wstawać"
nie bredż, za 5 koła to kazdy ci pójdzie, więc nie siej bezsensownych wiadomości widać nie masz co robic
Robić grupę na łeb i do ochrony. Tam czekają z otwartymi ramionami.
Może być więcej bezrobotnych jak pewna firma się rozwali z powodu odejścia części specjalistów do wojsk terytorialnych gdzie płacą więcej niż w tej firmie
Napisane w sedno, są tylko prace za małe pieniądze w najgorszych warunkach, res?tą tylko po znajomości