UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może być więcej bezrobotnych jak pewna firma się rozwali z powodu odejścia części specjalistów do wojsk terytorialnych gdzie płacą więcej niż w tej firmie

Franciszek321

Anuluj