Wybrany wątek opinii

Vivat tusk. Wiwat postkomuna. Vivat bieda. Vivat wszystkie plagi.
(2026.02.11)
Wiwat pisowskie socjale, wiwat życie za głosowanie, wiwat. Ooo nie chcą mi płacić, o jejku, przecież głosowałem na pis.
(2026.02.11)
Powrót do komentarzy