Wybrany wątek opinii
Vivat tusk. Wiwat postkomuna. Vivat bieda. Vivat wszystkie plagi.
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
Wiwat pisowskie socjale, wiwat życie za głosowanie, wiwat. Ooo nie chcą mi płacić, o jejku, przecież głosowałem na pis.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2