UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wiwat pisowskie socjale, wiwat życie za głosowanie, wiwat. Ooo nie chcą mi płacić, o jejku, przecież głosowałem na pis.
Wiwat pisowskie socjale, wiwat życie za głosowanie, wiwat. Ooo nie chcą mi płacić, o jejku, przecież głosowałem na pis.