UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bezrobocie może i jest ale chętnych do pracy też brakuje.... Wolą zostać w domu niż.... (i tutaj zacytuję kandydata do pracy)... " pracować za 5 tyś. zł" albo kolejny cytat.. "za piątkę to mi się nie opłaca wstawać"

tobyłemja