UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak będzie bydło przychodziło na mecze to ludzie, rodziny nie będą przychodzić..... A wśród " normalnych" kibiców trzeba szukać potencjalnych sponsorów. Jestem za sportem a nie za patologią, sport ma wychowywać młodych ludzi.