UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak będzie bydło przychodziło na mecze to ludzie, rodziny nie będą przychodzić..... A wśród " normalnych" kibiców trzeba szukać potencjalnych sponsorów. Jestem za sportem a nie za patologią, sport ma wychowywać młodych ludzi.