UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Stadion w innym miejscu a na A8 z prawdziwego zdarzenia tor do jazdy szybkiej na lodzie Jest w Tomaszowie buduje się w Zakopanem i przydałby się na północy a Elbląg to najlepsze miejsce Na razie mamy jeden a już są wyniki Za chwilę olimpiada i największe szanse na medal mamy w tej dyscyplinie
Mnb