UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Stadion w innym miejscu a na A8 z prawdziwego zdarzenia tor do jazdy szybkiej na lodzie Jest w Tomaszowie buduje się w Zakopanem i przydałby się na północy a Elbląg to najlepsze miejsce Na razie mamy jeden a już są wyniki Za chwilę olimpiada i największe szanse na medal mamy w tej dyscyplinie

Mnb