31
02.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Przestań pod wszystkimi artykułami pisać o swoich kłopotach, już wszyscy je poznali, za późno na refleksję.
(2026.02.02)
Ale jest za to płaska i dla ciebie taka pozostanie do końca twoich dni.
(2026.02.02)
Wyłączyć silnik w autobusie wygasić koksowniki przecież jest to dodatkowe ocieplanie klimatu ziemia PŁONIE gdzie są ekolodzy z gaśnicami ?... ZIEMIA PŁONIE a oni z koksownikami armagedon ratuj się kto może.
(2026.02.02)

info

10  
  5
Oj zimno, koskowniki i namioty cieplne a w lato kurtyny wodne i zimne reczniki, masakra co ta pogda nam robi, planeta płonie :) nie dogodzi się ludziom, zima to normalne jak mróz, luzujcie sanki!
(2026.02.02)

info

6  
  0
Planeta płonie, a oni koksowniki stawiają! Jak już to powinny być promienniki na energię słoneczną albo wiatrową.
roo (2026.02.02)

info

11  
  5
Koksowniki.... jak w stanie wojennym. Natychmiast zasypać śniegiem, bo emitują śmiertelny CO2
Blumenbauer (2026.02.02)

info

12  
  3
A przypał mówił że planeta PŁONIE to na kiego te koksowniki, tak walczycie z OCIEPLENIEM ?
(2026.02.02)
A co z pracownikami np w małych warsztatach gdzie nie ma żadnego ogrzewania? Pip kompletnie się tym nie interesuje.
Jankes01 (2026.02.02)
W autobusie kierownikiem będzie Lonia Czołgista :-)
(2026.02.02)

info

0  
  0
gdy istniał krismar na debowej to w styczniu lutym na produkcji było 7 stopni :) gdzie limit to 14-18 :) fajnie było z rana na wychłodzoną halę wchodzić :) tak firma dbała o ludzi aż w końcu padła :)
(2026.02.02)

info

0  
  0